Hambakaunistused on tillukesed kullast, hõbedast ja/või vääriskividest kujukesed, mis liimitakse hambale ilma hambaemaili kahjustamata. Kaunistus on umbes 0,5 mm paksune, laius ja pikkus on varieeruvad. Kuna hambakaunistus on suhteliselt õhuke, harjub sellega üsna kiiresti. Hind sõltub sellest, kui palju on kujukeses väärismetalli ja kui väärtuslik on kivike.

Paigaldamise eel töödeldakse hamba pind happega ja seejärel kinnitatakse hambakaunistus spetsiaalse voolava täidismaterjaliga hambale. Täidismaterjal kõvastatakse lambi abil ja kogu protseduur võtab aega umbes 15 minutit ja on täiesti valutu. Kui tekib soov hiljem kaunistus eemaldada, siis kulub hambaarsti juures vaid 15 minutit. Hambakaunistus eemaldatakse hamba pinnalt spetsiaalsete lihvimispuuride ja poleerimisketastega. Hamba pind on ka pärast kaunistuse eemaldamist sile ja vigastusteta.Oluline teada …

Hambakaunistuse kinnitamiseks ei lõhuta hammast, vaid kleebitakse ehe hambale selleks ettenähtud läbipaistva liimiga. Hambakaunistused ei kahjusta hambaid ega sega puhastamist!

Särav naeratus, mis on tervise ja edukuse sümbol.

Meie põhimõte on personaalne lähenemine ja vastastikune usaldus, sest ainult arsti ja patsiendi koostöö tagab parima võimaliku tulemuse. Seetõttu koostame Teile individuaalse raviplaani ja kõik spetsialistid lähtuvad eeskätt Teie soovidest ja vajadustest. Alates asutamisest 1994. aastal oleme meeskonda valinud oma ala spetsialistid, kes annavad ravitulemuse nimel endast parima. Oleme järjepidevalt orienteeritud innovatsioonile ning pakume Teile parimaid uuenduslikke ravimeetodeid Eestis.