Hambahaiguste profülaktika ehk suuhügienistika on hambaravi valdkond, mille keskmes on suuõõne hügieen. Rõhu asetus on suunatud profülaktikale ja hammaste säilitamisele. Oskuslik hammaste harjamine, hambakatu ladestuste eemaldamine, hammaste kaelte kulumisdefektide ärahoidmine, õigete hooldusvahendite kasutamine, teadlik ja järjekindel järelvalve hambaravi kabinetis on tervisliku suuhügieeni eelduseks.

Ebamugavustunne mittekorras hammaste või häiriva lõhna pärast suus on ennetatav. Kõigil oleks soovitav külastada vähemalt korra aastas hambaarsti, et vältida igeme- ja hambahaiguste teket. Lühiajaline visiit, mille raames patsiendile jagatakse soovitusi kvaliteetse suuhügieeni tagamiseks. Tuvastatakse patsiendi üldine suuhügieeni olukord ja harjumused. Arst selgitab, millised on õiged harjamisvõtted ja tutvustab abivahendite kasutamist.

Särav naeratus, mis on tervise ja edukuse sümbol.

Meie põhimõte on personaalne lähenemine ja vastastikune usaldus, sest ainult arsti ja patsiendi koostöö tagab parima võimaliku tulemuse. Seetõttu koostame Teile individuaalse raviplaani ja kõik spetsialistid lähtuvad eeskätt Teie soovidest ja vajadustest. Alates asutamisest 1994. aastal oleme meeskonda valinud oma ala spetsialistid, kes annavad ravitulemuse nimel endast parima. Oleme järjepidevalt orienteeritud innovatsioonile ning pakume Teile parimaid uuenduslikke ravimeetodeid Eestis.