Autotransplantatsioon ehk hamba siirdamine on üheks hamba asendamise võimaluseks, kui sobilik doonorhammas on olemas. Doonoriks sobib sageli peetunud tarkusehammas, mis on enamasti terve ja vajab eemaldamist mõne teise problemi tõttu (ruumipuudus või perikoroniit). Edu protsenti (success rate) peetakse formeerumata juuretippudega hammaste siirdamisel 94% ja formeerunud juuretippudega hammastel 84%.

Komplikatsioonid

Hamba siirdamisega seotud komplikatsioonideks on siirdatud hamba juure resorptsioon (sulamine). Juure resorptsiooni tekkepõhjused on lõplikult teadmata. Resorptsiooni vältimiseks tuleks täiskasvanud patsiendil teostada siirdatud hamba juureravi.

Särav naeratus, mis on tervise ja edukuse sümbol.

Meie põhimõte on personaalne lähenemine ja vastastikune usaldus, sest ainult arsti ja patsiendi koostöö tagab parima võimaliku tulemuse. Seetõttu koostame Teile individuaalse raviplaani ja kõik spetsialistid lähtuvad eeskätt Teie soovidest ja vajadustest. Alates asutamisest 1994. aastal oleme meeskonda valinud oma ala spetsialistid, kes annavad ravitulemuse nimel endast parima. Oleme järjepidevalt orienteeritud innovatsioonile ning pakume Teile parimaid uuenduslikke ravimeetodeid Eestis.